Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


Zánět šlach

autor: ewzeniee 14.12.2012 17:55

Dobrý den..Už asi 3 měsíce mám vystouplou šlachu na levé ruce,občas necítím palec,někdy mívám tu ruku stuhlou a vystřeluje mi to právě do toho palce.Tu šlachu mám nateklou v okolí zápěstí.Byla jsem s tím u doktora kterej mi napsal mastičku voltaren gel a dal ortézu na 14 dní.Chvilku to povolilo ale za týden se to vrátilo tak jsem šla k jinému lékaři a ten mi dal taky zase ortézu.Nedělali mi žádné vyšetření.Ted to mám opět a už vážně newím co s tím mám dělat..Nevíte co s tím?. Byla bych ráda za jakoukoliv odpověd .Předem děkuji :)

Odpovědi na otázku

 • Michaela Kopřivová 18.12.2012 23:31
  Dobrý den, bohužel tento druh dotazu bez příslušného vyšetření nelze odpovědět. Snad jen povzbuzení, najděte specialistu, který se vaším problémem bude skutečně zabývat.

Adresář

Poradna na téma Zánět šlach

Diskuze na téma Zánět šlach

 • Nikola 28.11.2015 15:11 revma

  Dobry den, je mi 17let a mam RA. Doktor me lecil lekami, jako Aulin, Medrol,.. Ale po 1roce me po…

Píšeme jinde
 • Čajové pečivo na vánočním stole

  Čajové pečivo na vánočním stole

  Na Vánoce se chystáme na pečení drobného pečiva. Ať už cukroví použijeme na zdobení vánočního stromečku nebo bude součástí štědrovečerní tabule, vždy pečeme několik druhů.

 • Jemná šlehačková vánočka krok za krokem

  Jemná šlehačková vánočka krok za krokem

  Dnes si připravíme tradiční vánočku, ovšem vyladěnou tak, aby se rozplývala na jazyku, byla jemná, nadýchaná a vláčná. V medové krustě s křupavými mandlovými lupínky. Zapletená je ze 6 pramenů, tím bude krásně utažená a nebude se nikde rozjíždět.Zdravě.cz na Facebooku